Halıcızade'nin halılarını görenler çok seviyor. Biz de işbirlikleri yapmak, halılarımızı daha fazla kişiye ulaştırmak için partnerler arıyoruz. Halı işiyle uğraşıyorsanız, mimarlık veya dekorasyonla ilgili alanlarda çalışıyorsanız, online satış kanallarınızda halı da sunmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin, işlerimizi birlikte büyütelim!

 

1. İç Mimarlar ve Kurumsal Projeler

İç mimarlarla tekil projelerde ve zamana yayılan işlerinde ortaklıklar yaparak çalışıyoruz. Hem proje sahipleri üst düzey hizmet alıyor, hem mimarlar ürün çeşitliliği içinden dekorasyon için doğru halıyı bulabiliyor, hem de Halıcızade daha fazla insana ulaşıyor. Sonuçta herkes mutlu olurken halı işi de rahatça çözülmüş oluyor. Önceliğiniz müşterilerinizin memnuniyeti ve uzun vadede büyütebileceğiniz sektörel ortaklıklarsa Halıcızade’yle mutlaka iletişime geçin.

 

2. Toptan Halı:

İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel üretimler yapabiliriz. Özenle bir araya getirdiğimiz seçkimizden faydalanarak zaman tasarrufu edebilir, riskinizi azaltabilirsiniz. “İnce eledik sık dokuduk” derken ciddiyiz, işini iyi yapan üreticilerle yıllardır süregelen ilişkilerimizle her kalitedeki üründe mutfağa yakınız, üretim bantlarıyla sağlam partnerliklerimiz var, toptan halı satışıyla ilgili Halıcızade’den bilgi almadan karar vermeyin.