İşbirliği Başvurusu Yapmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun!

Halıcızade'nin halılarını görenler çok seviyor. Biz de işbirlikleri yapmak, halılarımızı daha fazla kişiye ulaştırmak için partnerler arıyoruz. Halı işiyle uğraşıyorsanız, mimarlık veya dekorasyonla ilgili alanlarda çalışıyorsanız, online satış kanallarınızda halı da sunmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin, işlerimizi birlikte büyütelim!

 

1. İç Mimarlar ve Kurumsal Projeler

İç mimarlarla tekil projelerde ve zamana yayılan işlerinde ortaklıklar yaparak çalışıyoruz. Hem proje sahipleri üst düzey hizmet alıyor, hem mimarlar ürün çeşitliliği içinden dekorasyon için doğru halıyı bulabiliyor, hem de Halıcızade daha fazla insana ulaşıyor. Sonuçta herkes mutlu olurken halı işi de rahatça çözülmüş oluyor. Önceliğiniz müşterilerinizin memnuniyeti ve uzun vadede büyütebileceğiniz sektörel ortaklıklarsa Halıcızade’yle mutlaka iletişime geçin.

 

2. Toptan Halı:

İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel üretimler yapabiliriz. Özenle bir araya getirdiğimiz seçkimizden faydalanarak zaman tasarrufu edebilir, riskinizi azaltabilirsiniz. “İnce eledik sık dokuduk” derken ciddiyiz, işini iyi yapan üreticilerle yıllardır süregelen ilişkilerimizle her kalitedeki üründe mutfağa yakınız, üretim bantlarıyla sağlam partnerliklerimiz var, toptan halı satışıyla ilgili Halıcızade’den bilgi almadan karar vermeyin.

 

3. Bayii ve Halı Dropship:

Stok yüküne girmeden Halıcızade ürünlerini satışa sunabilirsiniz. Yazılımlar ve formlar vasıtasıyla size iletebileceğimiz envanter listelerini Türkiye ve Dünya’nın uygun pazaryerleri veya kendi mağazalarınız üzerinden müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Ürün fotoğrafları ve içeriklerini dert etmenize gerek yok, paketlemeyi de. Siz sadece özenle oluşturduğumuz Halıcızade koleksiyonunun daha fazla insana ulaşmasını sağlamaya odaklansanız yeter, toptan ve halı bayiiliği kısmını birlikte çözeriz.

İşbirliği Başvurusu Yapmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun

Halıcızade Halı Kilim El Sanatları Ltd. Şti.

🏩 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. 2873. Sok. No:3-4/C
       Çankaya/Ankara
 
☎  +90 312 227 83 73

📠 +90 312 443 06 95
 
✅  +90 536 977 83 73

📩 info@halicizade.com