En iyi halı markalarından birisi olan Halıcızade'nin yolculuğu, evlerini dekore etmek için yola çıkıp halı mağazası açmaya karar veren bir ailenin hikayesiyle 2004 yılında başladı.

 

Farklı tasarımları aynı çatının altında buluştururken, doğru bilgiyi mümkün olan en rahat müşteri deneyimiyle birleştiren Halıcızade, kurulduğu günden bu yana 60.000’den fazla yaşam alanını tamamlamak için ilk tercih oldu.

 

Hem dünyanın zorlu coğrafyalarından hem de Türkiye’nin farklı bölgelerinden bir araya getirilen, her biri kendine özgü renk ve desenlerle oluşan koleksiyonumuzda, tasarım ve dekorasyon hikayelerinin halıya dokunmuş ortak dilini konuşan en iyi halı markalarından birisi oldu, Halıcızade.

 

Dekorasyonun tamamlayıcı unsuru olduğu kadar mekanın da odak noktasını belirleyen halılar aracılığıyla sayısı milyonları aşan insanın hayatına dokunmayı, işimizin en heyecan verici tarafı olarak gördük.

 

2020 yılında Halıcızade deneyimini online platformlara taşıyarak mesafe ve zaman kısıtlamalarından sıyrılıp daha fazla insanın hayatına dokunmak için çalışmalara başladık.

 

Bunu yaparken de aşağıda sıraladığımız değerlerimizden bir an olsun uzaklaşmadan Halıcızade’nin yolculuğuna keyifle devam ediyoruz.

 

Dürüstlük: Halıcızade koleksiyonundaki her ürünle ilgili sunulan bilgilerin doğruluğundan emin olmak.

 

Yaratıcılık: Hayal gücünden ilham alarak özgün ve kaliteli modeller tasarlamak.

 

Empati: Kullanıcı odaklı düşünerek hayata renk katan çözümler aramak.

 

Şeffaflık: Neticesi ne olursa olsun doğru bilgiyi paylaşmak ve dönüşüm sağlamak.

 

Halıcızade’nin yolculuğunda herkese fazlasıyla yer var, siz de yaşadığınız alandan başlayarak hayatınıza keyifli bir dokunuş katmak için bizimle iletişime geçebilir, koleksiyonlarımıza göz atabilirsiniz.

 

Sevgiler,