Herkesin gönül rahatlığıyla halı alabilmesi için Halıcızade

Halıcızade

Herkesin gönül rahatlığıyla halı alabilmesi için Halıcızade’yi kurduk. 18 yıldır hem mağazalarımızda, hem dijital platformlarda 25.000’den fazla insana, 100.000’den fazla mekâna halılarımızla dokunduk. Klişe olabilir ama ekibimizle aile gibi çalışan, sıkı bağları olan huzurlu bir çalışma ortamı bizim için en önemlisi, gerçekten.

Önceliğimiz halı satmak değil, yerine yakışan halıyı bulmak için kapıdan içeri giren herkese yardım etmeye çalışıyoruz. Birisi Halıcızade’den halı aldığında çok mutlu oluyoruz. Gelen her siparişle motivasyonumuz artıyor. Sarayların kabul salonlarından köy okullarının oyun alanlarına birbirinden farklı tercihler, ihtiyaçlar, zevkler ve hayallere cevap verebilmek için sıkı çalışıyoruz.

Her şeyin rakamlarla ölçüldüğü bu çağda insanların evde hissetmesini hedefleyerek işimizi yapıyoruz. Bu ruhu korumak için de fazlasıyla gayret ediyoruz. Olur da halıya ihtiyaç duyarsanız veya canınız halı almak isterse Halıcızade’ye mutlaka bekleriz.


Eko Halı Halıcızade'de

Eko Halı

İçinizi ısıtacak bir evin vazgeçilmezi hiç şüphesiz halılardır. Adımınızı attığınız andan itibaren size yuvanızda olduğunuzu hissettiren halı modeli konusunda seçim yapmak bazen oldukça zorlu bir süreç olabilir. İşte tam bu noktada Eko halı, geniş ürün yelpazesiyle sunduğu onlarca farklı renk ve ölçü seçeneği ile evinizin farklı mekanlarında kullanabileceğiniz alternatifler bulmanıza yardımcı olur. Eko halıyla hala tanışmamış olanlardansanız Halıcızade aracılığıyla beğendiğiniz bir modele hemen sahip olabilir ve yaşam alanınızda hayalinizdeki dekorasyona ulaşabilirsiniz.


Caché Istanbul Halıcızade'de

Caché Istanbul

Cache Istanbul, Osmanlı ve Selçuklular ile bezenmiş eşsiz Anadolu coğrafyasının saklı hazinelerini kullanıcılarıyla buluşturur. Caché Istanbul Collections, içinde yaşanılan ancak farkında olunmayan mimarinin izlerini el emeği ürünlerle birleştirerek enfes bir görsel şölen sunar. Geçmişin izlerini taşıyan bu parçalara yapılan modern dokunuşlar ise Cache Istanbul’un yolculuğunu daha anlamlı hale getirir. Bu yolculukta sizler de Halıcızade aracılığıyla Cache Istanbul’a kolayca eşlik edebilirsiniz. 


Studio Potato

İstanbul’da iki kadın tarafından kurulan Studio Potato, Anadolu'nun geleneksel kilim dokuma yöntemleriyle modern tasarımları bir araya getirerek sürdürülebilir dokuma tekniklerini yeniden hayata kazandırmayı hedefliyor.

Doğayı düşündüğümüz, doğalı tercih ettiğimiz için. Sebze, çiçek ve baharatlardan elde edilen doğal kök boya kullanarak doğa dostu ve sağlıklı kilimler üretiyoruz. Böylece, hem doğal ve uzun süre kullanılabilecek ürünler almış, hem de doğayı korumuş oluyorsunuz.